تبلیغات
`·.¸¸.·¯`··._.·`(Zehnin)`·.¸¸.·¯`··._.·` - دستگاه واکیوم "همراه" : جهت بزرگ کردن آلت-حفظ نعوظ-درمان زود انزالی
`·.¸¸.·¯`··._.·`(Zehnin)`·.¸¸.·¯`··._.·`
خدا كند روزی رسد كه هیچ بیماری و گرسنه ای روی زمین نباشد و صلح دنیا را فرا گیرد
جستجو در مطالب
پیوندهای روزانه
نظرسنجی
طرفدار كدام تیم لیگ برتر هستید؟آمار وبلاگ
کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

بازدید این ماه :

بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

____________________________ Oneline users :

كاربران اونلاین ____________________________
جداول و نتایج اونلاین لیگهاى برتر دنیا به همراه ایران


جداول و نتایج اونلاین لیگهاى برتر دنیا به همراه ایران ___________________________ free 

counters ____________________________ Google Pagerank, SEO tools ____________________________ ____________________________ ____________________________ ____________________________ ____________________________
دستگاه واکیوم "همراه" : جهت بزرگ کردن آلت-حفظ نعوظ-درمان زود انزالیدستگاه واکیوم "همراه"


دستگاه واکیوم همراه وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد.
درمان تاتوانی جنسی با دستگاه واکیوم یکی از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژی امریکا است که موثر، بی خطر می باشد.

 


سیستم دستگاه جدید واکیوم "همراه"

از موارد ناتوانی جنسی ذکر شده میتوان کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا فقدان قدرت نگهداری خون در آلت را نام برد. این دستگاه با تقلید از مکانیسم طبیعی نعوظ طراحی شده و قادر به ایجاد توانایی در بروز و نگهداری حالت نعوظ برای انجام امور جنسی بوده و فرد نیازی به استفاده از دارو ندارد.

برای ایجاد حالت نعوظ آلت درون محفظه شیشه ای قرار گرفته و با ایجاد خلاء توسط پمپ، جریان خون آلت افزایش یافته و حالت سفتی ایجاد می شود. سپس حلقه فشاری  در قاعده آلت قرار می گیرد که مانع از خروج خون داخل آلت گردیده و نعوظ ختی پس از برداشتن محفظه شیشه ای همچنان حفظ خواهد شد. این حالت نعوظ را می توان برای مدت حداکثر سی دقیقه نگاه داشت و هر چند بار که بیمار نیاز داشته باشد میتوان آنرا تکرار نماید.

پس از برداشتن حلقه فشاری و برگشت خون، آلت به حالت طبیعی و اولیه خود باز خواهد گشت. دستگاه به سادگی جایگزین حالت طبیعی نعوظ شده و یکی از بهترین راههای درمان ناتوانی جنسی در مقایسه با داروها، هورمونها و یا جراحی می باشد.

این دستگاه بطور کاملا موثر و موفقیت آمیزی برای ایجاد حالت نعوظ در بیماران دیابتی، بیماریهای عروقی، صدمات نخاعی، اسکلروز متعدد، جراحی پروستات و ناتوانی های جنسی ناشی از مشکلات روحی روانی، به دنبال درمان دیالیز، اشعه درمانی، جراحی و آسیب های وارده به لگن مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه واکیوم همراه بدلیل عوارض بسیار ناچیز و کارایی بسیار خوب در بیماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه باعث افزایش اعتماد به نفس خواهد گردید.


لازم به ذکر است پس از قرص سیلدنافیلد ( این قرص در تمام افراد قابل استفاده نیست و در افراد با مشکلات قلبی ممکن است خطر ناک باشد ) استفاده از دستگاه واکیوم شایع ترین درمان مورد استفاده در کشورهای دیگر است. این روش درمانی بی خطر ترین، موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش درمان است.

درد ناشی از استفاده از آن که در درصد کمی از بیماران ممکن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف می گردد. بطور متوسط دو هفته زمان برای مسلط شدن بیمار به نحوه استفاده از دستگاه لازم است. زمان لازم برای ایجاد نعوظ کامل بطور متوسط 5/2 دقیقه می باشد و انزال در 75% بیماران خارج می گردد و در اغلب بیماران باعث بهبود ارتباطات زناشویی می گردد.

در مقایسه با پروتز آلت بسیار ارزانتر، دارای عوارض کمتر ( جراحی پروتز وضعیت آلت را برگشت ناپذیر می سازد ) می باشد و در تمامی موارد ناتوانی جنسی سودمند است و همین امر است که باعث استقبال زیاد بیماران شده است. خوشبختانه تا کنون گزارشی در مورد عوارض شدید مثل تنگی مجرا و فیبروز آلت در استفاده صحیح از دستگاه وجود نداشته است.

بهتر است به هنگام استفاده از دستگاه بیمار از همسر خود کمک بگیرد و هر دو در استفاده از دستگاه همکاری نمایند چرا که این همکاری باعث بهتر شدن روابط جنسی و مقبولیت آن خواهد گردید.دیگر موارد استفاده از دستگاه واکیوم همراه

در افرادی که بمدت کافی قادر به حفظ نعوظ نباشند
مدت زمان حفظ نعوظ آلت می بایستی به اندازه ای باشد که تا پایان مقاربت جنسی ادامه یابد و در صورتی که زمان آن از زمان مورد توافق زوجین کمتر باشد باعث عدم رضایت جنسی، افسردگی و سرخوردگی خواهد شد لذا استفاده از دستگاه واکیوم همراه در این زمینه می تواند پاسخگوی خوبی جهت رفع این مشکل باشد.میکروپنیس

در افرادی که آلت کوچکتر از اندازه طبیعی دارند استفاده از این دستگاه جهت فیزیوتراپی و افزایش اندازه آلت موثر می باشد که در مقالات متعدد موجود در شبکه اینترنت ذکر شده است که البته این تاثیر بستگی به میزان تمرین شخص و مدت فیزیوتراپی آلت خواهد داشت.


افزایش اندازه آلت توسط دستگاه واکیوم "همراه" بطور یکنواخت خواهد بود و شکل و ظاهر آلت بطور طبیعی حفظ خواهد شد. گروه مهندسی پزشکی همراه جهت درمان میکروپنیس دارای محفظه های شیشه ای مختلف از نظر اندازه برای افزایش طول و قطر به طور جداگانه می باشد که بایستی توسط پزشک تجویز گردد. لازم به ذکر است که گاهی می بایستی از نظر هورمونی بررسی شود.زود انزالی


تعریف : رخ دادن انزال قبل از اینکه طرفین به اوج لذت جنسی برسند و این مورد باعث عدم رضایت شریک جنسی در این ارتباط دوطرفه شده باشد.


زود انزالی نوعی ناتوانی جنسی محسوب می شود و یکی از شایعترین مشکلات جنسی مردان می باشد که میزان شیوع آن از 35% تا %40 در مقالات متعدد پزشکی ذکر شده است، که ممعمولا حدود 2-1 دقیقه طول می کشد.


در هنگام استفاده از دستگاه واکیوم همراه بدلیل وجود حلقه فشاری در انتهای آلت نعوظ حتی پس از انزال باقی مانده و تا زمانی که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلی به حالت عادی می گردد. در طول مدت نزدیکی در صورتی که حتی پس از مدت 20 تا 30 دقیقه زوج مونث به اوج لذت جنسی نرسیده باشد می بایستی علت آنرا در زوج مونث توسط روانپزشک جستجو کرد.درمان زود انزالی به یکی یا هر سه روش زیر میسر می باشد :


الف ) رفتار درمانی
ب ) دارو درمانی
ج ) استفاده از دستگاه واکیوم همراه ( و یا روشهای دیگری که حتی پس از انزال نعوظ حفظ گردد )

دستگاه واکیوم همراه پس از مدتی باعث بهبود کیفیت نعوظ و قوام آلت می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه شود.استفاده از دستگاه در افراد میکروپنیس ( جهت بزرگ کردن آلت )

دستگاه دارای یک سیلندر شیشه ای می باشد که در 90% افراد بطور معمول از این اندازه استفاده می شود. در صورت نیاز به استفاده از سایزهای دیگر با مراجعه به جدول سایز محفظه شیشه ای سفارش آنرا به صورت مجزا به دفتر مرکزی بدهید. هزینه محفظه شیشه ای و ارسال آن بصورت جداگانه محاسبه می گردد. بنابراین اندازه سیلندر مورد نظر را بدقت انتخاب کرده و در صورت مشکل با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.


برای در خواست سیلندر دلخواه محیط آلت را در حالت نعوظ اندازه گیری کرده و به جدول سایز محفظه مراجعه نمایید برای اندازه گیری نواری را بدور قائده آلت خود بپیچید و پس از اندازه گیری دقیق محیط آلت آنرا روی خط کش قرار داده و اندازه آنرا برحسب سانتی متر با نزدیکترین اندازه در جدول مربوطه مطابقت دهید تا قطر سیلندر مورد نظر شما پیدا شود. این روش دقیق تر از پیچیدن خود خط کش بدور آلت می باشد.

قطر داخلی سیلندر
( برحسب سانتی متر )
2/1 3/1 4/1 5/1 6/1 7/1

اندازه محیط آلت
( برحسب سانتی متر )
7 10 13 16 19 22

البته ممکن است شخص جهت استفاده از دستگاه برای بزرگ کردن آلت نیازمند سیلندرهای شیشه ای با اندازه های متفاوت باشد که می بایستی اندازه آنرا سفارش دهد. البته این کار می بایستی پس از اینکه سیلندر مورد نظر حداکثر تاثیر خود را روی آلت گذاشت انجام شود و آلت می بایستی کاملا با سیلندر قبلی احساس فشار نماید. ( سیلندرهای باریک باعث افزایش طول و سیلندرهای قطور باعث افزایش قطر آلت می گردد )

طول سیلندر ها نیاز به سفارش ندارد و در اندازه های متعارف می باشد.
لازم بذکر است که سیلندرهای با قطر کمتر از 1/2 سانتی متر و بزرگتر از 1/7 سانتی متر نیز وجود دارند ( هر چند بصورت محدود ولی سفارش داده شده است ) البته در مواردی که از سیلندرهای با قطر بیشتر استفاده می شود ایجاد خلاء موثر مشکل تر است.
 


مزایای دستگاه واکیوم

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزکان مجرب که با دفاتر فروش همکاری می کند می تواند تا %100 مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش ها و تحقیقات صنعتی اخیرا آنرا با درجه ابتکار مورد تاءید قرار داده است و در اداره ثبت اختراعات (وابسته به سازمان ثبت اجوال کشور) نیز به ثبت رسیده است.
دستگاه قیمت و کیفیت بسیار مناسبی دارد (با طراحی و عملکرد منحصر به فرد و برتر از مشابه خارجی). دستگاه به مدت یکسال در زمینه عملکرد گارانتی است. در صورت مؤثر نبودن مبلغ پرداخت شده (پس از کسر %15) قابل استرداد می باشد. این دستگاه از خدمات پس از فروش توسط پزشکان مجرب برخوردار می باشد.

امتیاز به مطلب : با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطب بده
برچسب ها : مشکلات جنسی مردان،
ارسال شده در: چهارشنبه 15 مهر 1388 :: توسط : سید محمد موسوی
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما عزیزان ,این سایت صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد و بیشتر مطالب هم از سایتهاى معتبر جمع آوری شده است .
امیدوارم كه مورد قبول و اطمینان شما شده باشد .
توكلت على الله...

مدیر وبلاگ : سید محمد موسوی

مطالب اخیر

__________________________
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
__________________________

__________________________ __________________________
__________________________
__________________________

نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools
__________________________ __________________________ __________________________

__________________________
Born on: August 30, 2009
__________________________